SHOKZ TÜM AİLEYE NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

SHOKZ TÜM AİLEYE NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

SHOKZ TÜM AİLEYE NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Doğum günlerinden mezuniyetlere ve hediye veren tüm tatillere kadar, bir arkadaşınıza veya aile üyenize hediye almanız için birçok neden vardır. Hediye verme konusundaki siciliniz ne kadar düşünceli olursa olsun, bir noktada fikirlerinizin tükendiğini hissedebilirsiniz. İşte burada Shokz devreye giriyor; Açık kulak kemik iletimli kulaklıklarımız, ailenizin her üyesine fayda sağlar! Shokz kablosuz kulaklıkların evdeki herkes için nasıl mükemmel bir seçim yaptığını görün.

Ebeveynler İçin Shokz

Shokz, bir ebeveynin yeni favorisi olacak. Çift gürültü önleyici mikrofon, ister çocuklarınızdan ister patronunuzdan gelen her telefon görüşmesinin kristal netliğinde olmasını sağlar. Çalma listelerinizi, podcast’lerinizi veya sesli kitaplarınızı yükleyin ve ailenizin hayatının hiçbir anını kaçırmayacağınızdan emin olun.

Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar İçin Shokz

Günümüzde herhangi bir aile gibiyseniz, küçük yaştaki çocuğunuz zamanının çoğunu ekrana bağlı kalarak, oyun oynayarak veya YouTube’da video izleyerek geçirebilir. Ama gerçekten çocuğunuzun başka bir oyuncağı kutudan çıkaran başka bir çocuğu dinlediğini duymak istiyor musunuz? Muhtemelen değil. İşte burada Shokz devreye giriyor. Çocuğunuza hediye edeceğiniz bir çift Shokz’la sizi rahatsız etmeden programlarını dinleyebilirler ve akşam yemeği için onları çağırdığınızda duyabilirler!

Gençler İçin Shokz

Çocuğunuz gençlik yıllarına ulaştığında, çok daha bağımsız hale gelir. Günlük yaşamları artık bir spor pratiği, arkadaşlarıyla takılmak ya da bazen kendi başlarına takılmaktan ibaret olabilir. Bebeklerinizin büyüdüğünü anlamak zor olsa da, genç veya ara yaştaki çocuğunuzun Shokz açık kulaklı kulaklıkları olduğundan emin olarak kendinize biraz huzur verebilirsiniz. 

Çocuğunuz ister video oyunları oynuyor, isterse Netflix izliyor, koşuya gidiyor veya parkta kaykay yapıyor olsun, güvendeyken ve çevrelerinin farkında olarak seslerini dinleyebilir. Arama yapmak veya cevaplamak için Shokz’larını kullanarak aileleri ve arkadaşları ile sürekli iletişim halinde kalabilirler. Onları şık bir yaz hediyesi ile şımartın ve onları gelecek öğretim yılı için hazırlayın.

Bu gönderiyi paylaş