Shokz Türkiye, Hifilife, Kulaklık.com, MediaMarkt, Amazon.com.tr, Vatan, D&R, UniFree ve Teknosa kanalları aracılığıyla satın almış olduğunuz Shokz kulaklıklar ve aksesuarlar, Bircom tarafından ürünün teslim tarihinden itibaren 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır.

Garanti Kaydı Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz Shokz ürününüzün kutusunun üzerinde yer alan QR kodu okutarak, aşağıdaki butona tıklayarak veya bu linke tıklayarak Garanti Bircom sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada “Üye Ol” butonu ile kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Üye olduktan sonra gelen onay mailini kabul ederek, üyelik işleminizi tamamlamış olacaksınız.Üyelik süreci tamamlandıktan sonra: *Garanti Bircom sistemine üye girişi yapabilirsiniz. Üyelik girişi esnasında telefonunuza gelen SMS onay kodunu ekranda görünen ilgili alana girmeniz gerekmektedir. *Garanti Bircom sayfasına başarıyla giriş yaptıktan sonra “Yeni Ürün Kaydet” butonuna tıklayarak satın almış olduğunuz Shokz ürününü seçerek "Devam Et" butonuna tıklayınız. *Karşınıza gelen ekranda ürününüzün seri numarasını yazarakveya kameranızla kutu üzerinde yer alan “Seri No” barkodunu okutarak sonraki aşamaya geçebilirsiniz.*Son aşamada ise ürünü satın aldığınız satış noktasını, satınaldığınız tarihi girerek ve ürüne ait satış faturasını yükleyerek ürün kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bircom'un Avantajları Nelerdir?

Kayıt ettiğiniz Shokz ürününüz resmi distribütör Bircom tarafından 2 yıl boyunca garantilidir. Bu süre içerisinde faturanızın kaybolsa dahi garanti hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Garanti Bircom platformu aracılığıyla kayıt etmiş olduğunuz Shokz ürünü konusunda merak ettiklerinizi sorabilir ve uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.