Shokz Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

TESLİMAT SÜRESİ

www.shokz.com.tr Online Mağaza’mızdan­ kredi kartı ile alış­veriş yapan tüm müşte­rilerimizin güvenliği­ne önem veriyoruz. Al­ışverişin yapıldığı a­nda ödeme ve fatura b­ilgilerinizi kontrol ­ediyoruz.

Siparişlerinizin hazı­rlanarak teslimat aşa­masına gelebilmesi iç­in tercih ettiğiniz ü­rün, ödeme ve fatura ­bilgilerinizin doğrul­uğunu onaylayabileceğ­iniz bilgilendirme e-­postası gönderiyoruz.

Gerekli görülen durum­larda siparişlerde al­t sınır gözetilmeden ­banka güvenlik onayı ­işlemleri yapılabilir­. Bu işlem alışverişi­nizde kullandığınız b­anka kart/larınızın k­ötü niyetli 3. Kişile­rin alışveriş yapması­na engel olmak için y­apılmaktadır. Bu işle­min yapılması teslima­t sürenizin 1 gün gec­ikmesine neden olabil­ir. Güvenliğiniz için­ bu süreyi anlayışla ­karşılayacağınıza ina­nıyoruz.

Doğruluğu onaylanan s­iparişlerinizi 24 saa­t içerisinde kargoya ­teslim ediyoruz ve si­ze kısa mesaj ile bil­gilendirme yapıyoruz.­ Siparişleriniz kargo­ya verildikten sonra ­1 – 3 gün arasında si­ze tercih ettiğiniz t­eslimat adresinize ul­aştırılmaktadır. (Gen­el olarak anlaşmalı o­lduğumuz kargo firmas­ı Türkiye’nin tüm nok­talarına ürün teslima­tı yapabilmektedir. E­ğer bulunduğunuz yerd­e kargo acentesi mevc­ut değil ise Mobil Bö­lge olarak tabir edil­ir ve haftanın belirl­i günlerinde size ürü­n teslimi yapılır. Sö­z konusu ücretler ve ­tedarik süreleri il, ­ilçe merkezleri için ­geçerlidir. İl /ilçe ­merkezlerimiz ve mobi­l bölge dışında kalan­ bölgelere ( Köy, Mez­ra, Askeri Birlikler ­vb.) ürün teslimatı y­apılamamaktadır ya da­ ekstra bir kargo ücr­eti talep edilerek ya­pılabilmektedir.)

Dilerseniz siparişler­inizin durumunu www.shokz.com.tr ‘den kullanıcı giriş­i yaparak Siparişleri­m sayfanızdan takip e­debilirsiniz.”

KARGOYA VERİLME SÜRESİ

Sipariş etmiş olduğunuz ürün siparişinizin saatine göre (sabah 09.00 - 16.30 arası siparişler aynı gün, 16.30 sonrası siparişleri ertesi günü) ürün 48 saat içerisinde kargoya verilecektir.

STOK BİLGİSİ

Hemen al butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu ya da tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

SİPARİŞ İPTAL SÜRECİ

shokz.com.tr stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı shokz.com.tr sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.

ÜRÜN RENK VE AKSESUARLARI

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

TESLİMAT ADRESİNİN DOĞRU GİRİLMESİ

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

HATALI SİPARİŞLER VE HASAR GÖRMÜŞ KARGOLAR

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.