Açık Kulak Dinleme Deneyimi Nedir?

Hiç çevrenizden haberdar olurken müziğinizin keyfini çıkarmak istediniz mi?Açık Kulak kulaklıklar aradığınız çözüm olabilir. Kulak kanalınıza oturan ve dış sesleri engelleyen geleneksel kulaklıkların aksine, açık kulak kulaklıklar sesi kulaklarınıza engel olmadan iletmek için Kemik İletimi Teknolojisi veya DirectPitch™ Teknolojisini kullanır. Bu, en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarırken çevrenizden haberdar olmanızı sağlar.Açık Kulak dinleme ile sizi etrafınızdaki dünyadan izole etmeyen kişiselleştirilmiş ve etkileyici bir ses deneyimi elde edersiniz. Bu kulaklıklar, en sevdiğiniz müziğin veya podcast'in keyfini çıkarırken ortam seslerini duymanıza olanak tanıyarak günlük kullanım için mükemmeldir.

Durumsal Farkındalık

Open-Ear kulaklıklar ile ortam seslerini engellemeden müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. İster kalabalık bir caddede koşuyor ister ormanda yürüyüş yapıyor olun, Açık Kulak kulaklıklar sizi güvende, keskin ve dünyanıza bağlı tutar.

Konfor

Uzun süreli kullanım düşünülerek tasarlanan Açık Kulak kulaklıklar konfora öncelik verir. Kulak kanalını açık bırakan bu kulaklıklar, kulak içi kulaklıklarda oluşabilecek basıncı hafifleterek gün boyu rahat etmenizi sağlar.

Arasındaki İlişki DirectPitch™ ve Kemik İletim Teknolojisi

Shokz olarak, dünyayla bağlantıda kalırken sizi müziğin içine çeken benzersiz bir Açık Kulak dinleme deneyimi sunma konusunda tutkuluyuz. Bu vizyona ulaşmak için çığır açan iki teknoloji geliştirdik: kemik iletim teknolojisi ve DirectPitch™ Teknolojisi.DirectPitch™ Teknolojisi, 2013 yılında ortaya çıkan LeakSlayer™ teknolojisinin en yeni iterasyonudur. Her iki teknoloji de ses sızıntısını en aza indirmeyi ve ses kalitesini artırmayı amaçlayan gelişmiş Açık Kulak dinleme arayışımızdan kaynaklanmaktadır. Teknik açıdan bakıldığında, hem DirectPitch™ hem de LeakSlayer™ akustik faz iptali prensibini kullanır. Ses sızıntısına karşı koymak için zıt fazlı ses dalgaları sunarak, ses sızıntısını önemli ölçüde azaltarak ve sürükleyici ve kesintisiz dinleme sağlayarak, antifaz iptalinin olağanüstü etkisini elde ediyoruz.

 • Shokz Dönüm Noktaları

 • True Wireless Kulaklıklar
  Kemik İletimli Kulaklıklar
  Category
  Category
  Sporcu Kulaklıkları
  Category
  Category
  Category
  Category
  Category