Shokz ComforTech

Normal kulaklıkların aksine, açık kulak kulaklıklar kulak kanalınızı açık tutarak üstün konfor sunar. ComfortTech ve açık kulak ses teknolojisinde öncü olan Shokz ekibi, tasarım, malzeme ve akustik yenilikleriyle ürünlerimizin konforunu sürekli olarak artırmaktadır.Shokz ComfortTech, ekibimizin perde arkasındaki kapsamlı çabalarıyla gelişmiştir. İster günlük rutininize devam ediyor olun ister spor salonuna gidiyor olun, hem fiziksel hem de zihinsel rahatlığa öncelik veren ürünler üretmeyi hedefliyoruz.

Konforlu Tasarım

 • Açık Kulak Tasarımı.
  Üstün Konfor.

  Shokz'un kendine özgü açık kulak tasarımı, herhangi bir kulak basıncı veya rahatsızlığı olmadan uzun süreli konfor sağlarken, özellikle yoğun egzersizler sırasında kulak kanalını temiz tutar.Fiziksel faydaların ötesinde, bu müdahaleci olmayan tasarım, hem insanlarla hem de çevreyle sorunsuz bağlantıları kolaylaştıran bir kolaylık ve açıklık hissi sağlar.

 • Lightweight Build.
  Weightless Feel.

  Titiz mühendislik ve gelişmiş malzemeler sayesinde OpenFit kulaklıklar inanılmaz derecede hafiftir. Bu tasarım kulaklarınız üzerindeki baskıyı önemli ölçüde azaltarak kulaklıkları neredeyse hiç fark edilmez hale getirir. Her bir kulaklık sadece 8,3 gram ağırlığındadır ve dengeli ağırlık dağılımı sağlamak için sürücüyü ve pili stratejik olarak kulak kancasının karşıt uçlarına yerleştirdik.

 • Ergonomik Kavis.
  Adaptif Uyum.

  Shokz kulaklıklar sadece rahatlık için değil, aynı zamanda aktiviteler sırasında güvenli bir uyum için tasarlanmıştır. OpenFit, farklı kulak şekillerine rahatça uyum sağlayan ve uyarlanabilir bir uyum sağlayan bir yunus yayı kulak kancasına sahiptir.

 • Hepsi Bir Arada Tasarım.
  Güçlendirilmiş Destek.

  Shokz kemik iletimli kulaklıklar, ergonomik kulak kancaları ve saran çerçevesi ile hem güvenlik hem de konfor sağlar. OpenRun Pro modeli, farklı kafa ve kulak şekillerine güvenli bir şekilde oturur ve çerçeve, kulaklıkların kaymasını önleyerek kaybolma riskini azaltarak gönül rahatlığı sağlar.

Material Comfort

 • Flexible Ni-Ti Memory Alloy

 • Soft Silicone

Shokz kulaklıklarda yaygın olarak kullanılan Ni-Ti hafızalı alaşım, yay çeliği ve naylona kıyasla daha fazla uyumluluk için daha fazla esnekliğe ve daha güçlü desteğe sahiptir. OpenFit, çeşitli kulak şekilleri için uyarlanabilir bir uyum sağlayan 0,7 mm ultra ince, yumuşak hafızalı Ni-Ti alaşımlı kulak kancalarına sahiptir. Benzer şekilde, OpenRun Pro'nun Ni-Ti yapılı saran çerçevesi ve kulak kancaları, orta düzeyde sıkıştırma kuvveti ve farklı kafa boyutlarına uyum sağlama esnekliği sunar.

Daha Az Titreşim. Daha Fazla Konfor.

Kemik iletimli kulaklıklar sesi şakak kemiğini titreştirerek kokleaya ilettiğinden, kafatasındaki doğrudan titreşim çoğu kullanıcının sağlık endişesidir. Shokz, patentli teknolojimiz Premium PitchTM ile bu sorunu profesyonel olarak çözmektedir.

Premium Pitch™ 2.0+

PremiumPitch™ içinde yaşadığımız dünyadan ilham aldı. Bir Shokz mühendisi, dişlerini eğimli bir açıyla elektrikli diş fırçasıyla fırçalarken ilham aldı. Bu içgörüden yararlanarak, aşırı titreşimden kaynaklanan uyuşmayı azaltmak için dönüştürücüyü yüze 30 derecelik bir açıyla yerleştirdiler.