Açık Olun

Shokz, çevreniz, değişim, yeni fikirler veya heyecan verici maceralar olsun, yaptığınız her şeyde ve bulunduğunuz her yerde açık olma ilkesini benimser.

Diğer kulaklıklar izole bir dinleme deneyiminin peşindeyken, biz tamamen farklı bir şeyin peşindeyiz.

Neden Başladık?

Modern toplumda insanlar çevrelerindeki gürültüyü engellemeye yardımcı olması için gürültü önleyici kulaklıklar takmayı tercih ediyor. Ancak bu aynı zamanda insanlar arasındaki iletişimi ve trafik gürültüsünü de engellediğinden, insanlar çevrelerinin güvenliğinden daha az haberdar oluyor. Shokz farklı bir gelecek vizyonuna inanıyor. İnsanları bir araya getiren, etrafınızda olup bitenleri duyabilmeniz için kulaklarınızı açık tutmanızı sağlayan bir vizyon. İşte bu yüzden Açık Kulak Kulaklıklarımızı yarattık.

Her zaman Açık Kulak teknolojisi aracılığıyla insanların dinleme deneyimlerini iyileştirmenin yollarını arıyoruz. Daha fazla dinleyen bir dünyaya katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Görev mi?

İnsanların günlük yaşamına büyük teknolojik yenilikler getirmeye ve bu nedenle sürekli olarak orijinal teknolojik yenilikler gerçekleştiren bir şirket olmaya, "dünyayı teknolojik yeniliklerle ileriye götürmek, insanlar için hayatı daha iyi hale getirmek" kurumsal misyonuna bağlı kalmaya kararlıyız.

Shokz, Açık Kulak teknolojisinde dünyanın önde gelen öncüsüdür. 7 Nisan 2023 itibariyle, dünya çapında 2.800'den fazla patent başvurusunda bulunduk ve bunların 950'den fazlası alındı.

Neden Biz?

Her zaman teknoloji odaklı ve kullanıcı odaklı ürün geliştirmeye bağlıyız ve asla hareket etmeyi bırakmıyoruz. Temel Açık Kulak teknolojilerimizle güçlü bir teknolojik temele sahibiz: Kemik İletimi Teknolojisi ve DirectPitch™ Teknolojisi. Her ikisi de kullanıcılarımızın güvende kalırken kişisel dinleme deneyimlerinin keyfini çıkarabilmelerini sağlıyor. Daha da akıllara durgunluk veren dinleme deneyimleri sunmak için her zaman yenilikler yapıyoruz!

60

ÜLKELER VE BÖLGELER

Küresel ayak izimizi 60'tan fazla ülke ve bölgeye genişlettik. Müşteriler artık Costco / Bestbuy / Mediamarkt / QVC gibi büyük kanallardan kolayca satın alabilirler.

4.7

MÜŞTERI YORUMU DEĞERLENDİRMESİ

Amazon'da ortalama 4,7 müşteri yorumu puanına ulaştık

7,000,000

Kullanıcı

Bugün ürünlerimiz dünya çapında 7 milyondan fazla insanın hayatını iyileştiriyor.

2800+

Patent

Dünya çapında en fazla sayıda kemik iletim patenti olan 2800'den fazla patente sahibiz.

 • Shokz Dönüm Noktaları

 • True Wireless Kulaklıklar
  Kemik İletimli Kulaklıklar
  Category
  Sporcu Kulaklıkları
  Category
  Category
  Category
  Category
  Category
  Category