SHOKZ EVDEN ÇALIŞMANIZA NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

SHOKZ EVDEN ÇALIŞMANIZA NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

SHOKZ EVDEN ÇALIŞMANIZA NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Gittikçe daha fazla işletmenin uzak çalışanlara geçtiği ve evden çalışan şirketlerin benzeri görülmemiş bir patlama yaşadığı bir zamanda, geleneksel ofis alanlarımızın gelecekte nasıl değişebileceğine veya eski haline gelebileceğine bakmak önemlidir. Şu anda evden çalışanlar veya gelecekte bunu yapmayı bekleyenler için Shokz’unuzun yeni favori iş arkadaşınız olabileceği tüm yolları bir araya getirdik.

Konferans Görüşmelerinde

Oda arkadaşlarınızla veya başka biriyle yaşadığınızda, muhtemelen oyununuzu oynamak istemeyeceksiniz. Çağrılarınızı telefonunuzdan alarak yaşam alanınızdaki diğer kişilere karşı düşünceli olduğunuzdan emin olun. Shokz kulaklıklar birinci sınıf ses ve çift gürültü önleyici mikrofon ile tüm aramalarınızın kristal netliğinde olmasını sağlar.

Motivasyona İhtiyacınız Olduğunda

Her zamanki ofis ortamınızın getirdiği gürültüyü kaçırıyorsanız veya bir şeyler dinlerken daha iyi çalışıyorsanız Shokz yeni en iyi arkadaşınız. Yatıştırıcı sesleri takın (kahve dükkanı arka plan gürültüsü veya en sevdiğiniz dizinin son bölümünü sıraya alın) ve işe koyulun! Kulaklıklarımız açık kulak tasarımına sahiptir, böylece Slack bildirimlerini asla kaçırmazsınız.

Çocuklar Evde Olduğunda

Hepimiz ebeveyn olmanın tam zamanlı bir iş olduğunu biliyoruz, bu yüzden çocuklar etraftayken çalışmak kesinlikle zor olabilir! Ama stres yapma. İşte burada Shokz’unuz devreye giriyor. Bölgeye girmek için en sevdiğiniz sesli kitabı veya albümü dinleyebilirsiniz, ancak yine de evde veya arka bahçede oynayan çocuklara göz kulak olabilirsiniz.

Odaklanmanız Gerektiğinde

Eldeki göreve gerçekten odaklanmak için çalışırken diğer her şeyi kapatmayı mı tercih edersiniz? Endişelenme! Her Shokz kulaklık satın alımı aşağıdakilerle birlikte gelir: kulak tıkacı. Çevrenize açık olmak istemediğiniz zamanlar için. Onları yerleştirin, sesiniz ve işinizle baş başa kalın.

Bu gönderiyi paylaş