OPENMOVE KULAKLIKLARINIZI NASIL EŞLEŞTİRİRSİNİZ?

OPENMOVE KULAKLIKLARINIZI NASIL EŞLEŞTİRİRSİNİZ?

OPENMOVE KULAKLIKLARINIZI NASIL EŞLEŞTİRİRSİNİZ?

OpenMove kulaklıkla artık en sevdiğiniz şarkıları dinlemeye başlamak için tek yapmanız gereken onları nasıl eşleştireceğinizi bulmak. İşte biz burada devreye giriyoruz; Shokz OpenMove kablosuz kemik iletimli kulaklığınızı üç basit adımda nasıl eşleştireceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Adım: OpenMove Kulaklıklarınızı Şarj Edin

OpenMove paketine girdiğinde, kulaklık zaten yaklaşık %50 güçle şarj edilmiştir. OpenMove’u eşleştirmeden önce, birlikte verilen USB-C şarj kablosunu kullanarak kulaklığınızı tamamen şarj edin. Kulaklık dönüştürücünün yanındaki LED gösterge ışığı, şarj tamamlandığında renkleri kırmızıdan maviye değiştirir.

2. Adım: OpenMove’u Bir Cihazla Eşleştirin

OpenMove kulaklığınızı bir cihazla eşleştirmek için önce kulaklık kapalıyken başlayın. Audrey “eşleştirme” diyene ve LED gösterge ışığı hem kırmızı hem de mavi yanıp sönene kadar Volume+ düğmesini basılı tutarak eşleştirme moduna girin. Bu yaklaşık 10 saniye sürmelidir.

Adım 3: Bağlan ve Git!

Eşleştirmek istediğiniz cihazda Bluetooth menüsünü açın ve seçenekler listenizden “OpenMove by Shokz” öğesini seçin. Audrey daha sonra “bağlandı” diyecek ve tam bir bağlantı kurmak için LED göstergesi bir kez mavi yanıp sönecektir.

Bu gönderiyi paylaş