KIŞ SPORLARI İÇİN EN İYİ SHOKZ

KIŞ SPORLARI İÇİN EN İYİ SHOKZ

KIŞ SPORLARI İÇİN EN İYİ SHOKZ

Temps düşüyor, günler kısalıyor ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz… Tenis raketlerinizi ve sörf tahtalarınızı kaldırıp botlarınızı ve kayaklarınızı çıkarmanın zamanı geldi! Kış sporları, karlı sezonun en iyi yanlarından biridir, ancak Shokz kulaklıkların size yamaçlarda eşlik edecek mükemmel bir arkadaş olduğunu biliyor muydunuz? Aşağıdaki Shokz’unuzla mükemmel bir şekilde eşleşen birkaç kış sporu aktivitesine göz atın!

Snowboard veya Kayak

Biraz taze tozdan ve onunla birlikte gitmek için bazı ateş çalma listelerinden daha iyi bir şey yoktur. Bu yüzden aeropex yokuşları vurmak için en iyi kulaklıklardır. 8 saatlik pil ömrü, şarjınızı kaybetme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmamasını sağlar ve IP67 su geçirmezlik derecesi, kulaklığınızın kar veya sudan zarar görmeyeceği anlamına gelir. Shokz kulaklıklar ayrıca açık kulak tasarımına sahiptir, böylece yamaçlarda dolaşırken diğer kayakçıları duyabilirsiniz.

Kayak kulübenizin servisi yavaş mı yoksa hiç yok mu? Endişelenme! ShokzXtrainerzMP3 kablosuz kulaklıklar hala mükemmel bir seçimdir. Üstün ses kalitesinin yanı sıra IP68 tamamen su geçirmezlik derecesine sahiptirler, ancak 4 GB dahili müzik depolama alanı kullanırlar, böylece hiçbir cihaza ihtiyaç duymadan şarkılarınızı dinleyebilirsiniz.

Buz Pateni

Buz pateni, kış aktiviteleri söz konusu olduğunda zamansız bir klasiktir. Buz patenini daha da iyi yapan tek şey arkadaşlar ve müzik! Shokz hafif ve rahattır, bu nedenle buz pateni pistinde 10. turunuzda olsanız bile onları taktığınızı fark etmezsiniz. Kemik iletim teknolojisiyle desteklenen açık kulak tasarımları, arkadaşlarınızla sohbet etmeye devam ederken kendinizi hızlandırmak için müzik dinleyebileceğiniz anlamına gelir.

Kar yürüyüşü

Düşük etkili kış sporları veya kar ayakkabısıyla yürüyüş veya doğal bir kış yürüyüşüne çıkmak gibi solo aktiviteler için, iyi Shokz iyi bir seçim. IP55 suya dayanıklılık derecesi, istediğiniz kadar hızlı veya yavaş gidebileceğiniz anlamına gelir ve yeniden tasarlanmış çok işlevli düğme, size eşlik etmek için arkadaşlarınızla arama yapmanıza veya bir düğmeye basarak müziğinizi değiştirmenize olanak tanır. İşiniz bittiğinde, en sevdiğiniz tatil podcast’ini açın ve bir fincan sıcak çikolata ile kabin ateşinin yanında kıvrılın.

Bu gönderiyi paylaş