OpenRun Pro
openrunpro mavi 1
OpenRun Pro 2
OpenRun Pro 3
OpenRun Pro 4
OpenRun Pro 1
openrunpro mavi 4
openrunpro mavi 3
openrunpro mavi 2
openrunpro mavi 5
openrunpro-bej2
openrunpro-bej3
openrunpro-bej4
openrunpro-bej5
RED1_3cb302c8-6f15-4ab9-8dfd-be9a394e52cf
RED2
RED3_ddd24831-9511-4b05-93f1-868d6e3c85d9
RED4
SHOKZ_OpenRunPro_PK_CrossFit_2

SHOKZ OPENRUN PRO

9.990 

Şimdiye kadarki en premium kulaklığımız olan OpenRun Pro ile tanışın. Gelişmiş teknoloji ile açık kulak dinleme hakkında bildiğiniz her şeyi yeniden tanımlamaya hazırlar. Yeni birinci sınıf spor kulaklıklarımız, eklenen iki bas güçlendirici ve imzamız olan durumsal farkındalık ve rahat açık kulak uyumu ile en yeni 9. nesil kemik iletim teknolojisine sahiptir.

  • Açık Kulak Konforu
  • Gelişmiş Bas ile Üstün Ses Kalitesi
  • 9. Nesil Kemik İletim Teknolojisi
  • 10 Saat Müzik ve Arama + Hızlı Şarj
  • IP55 Suya Dayanıklı
SKU: OPENRUNPRO Kategoriler:
Temizle
icons8 shipping 64

Ücretsiz kargo

Sürat veya MNG Kargo ile 1-2 gün içerisinde
güvenli teslimat

icons8 heart 64

Mutluluk garantili

Test edildi ve onaylandı

icons8 debit card 64

3 taksit 0 faiz

Taksit fırsatlarından yararlanın

Hakkındaki Videoyu Oynat OpenRun Pro Kadın Antrenman
OpenRun Pro

İnanılmaz Derinliğe Sahip Gelişmiş Basların Keyfini Çıkarın

9. nesil kemik iletim teknolojisi Shokz TurboPitch Teknolojisi ile desteklenen, elmacık kemiğinizden sağlanan sınıfının en iyisi sesi deneyimleyin. Eklenen iki bas geliştirici, en sevdiğiniz sesin her notasını, vuruşunu ve korosunu deneyimlemenizi sağlayarak üstün ses kalitesi sağlar.

10 Saatlik Pil Ömrü ile Hızlı Şarj

Aktif kullanımda veya uzun antremanlarınızda 10 saatlik pil ömrü ile müzik ve aramalarınızı güçlü tutar. OpenRun Pro, ayrıca 1,5 saate kadar pil ömrü için 5 dakikalık Hızlı Şarj özelliğine sahiptir. Bu veriler Shokz laboratuvarlarında toplanmıştır ve İOS14 mobil cihazlarda ACC kodlu sesin% 75 ses seviyesinde oynatılmasıyla test edilmiştir. Gerçek pil ömrü, ses türünden, ses seviyesinden, ortamınızın sıcaklığından ve kulaklığınızı şarj etmek için kullanılan USB bağlantı noktasının çıkışından etkilenecektir.

OpenRun Pro Su Geçirmez

IP55 SUYA DAYANIKLI

Toz ve neme karşı dayanıklıdır bir IP55 derecesine sahiptir. Bu özelliğiyle yağmurlu koşulara, terli sürüşlere veya diğer zorlu koşullara dayanacak kadar dayanıklıdır.

Çift Gürültü Önleyici Mikrofon

Nerede çalışıyor olursanız olun bir arama yapın. OpenRun Pro, her iki uçta da kristal netliğinde aramalar için çift gürültü önleyici mikrofon ile donatılmıştır.

Bluethoot

Bluetooth 5.1​

33 ft (10m)'ye kadar güvenilir bağlantı

Titreşim

Shokz TurboPitch Teknolojisi

Gelişmiş bas ve üstün ses kalitesi

Nem algılama uyarısı

Nem Algılama Uyarısı

Güvenli şarj ve kolay bakım

Shokz Openrun Pro Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık

Shokz Openrun Pro Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Kemikten iletim teknolojisini kullanan Shokz marka Openrun Pro kulaklık, gücünü kemikten iletim teknolojisinden alıyor.

Shokz Openrun Pro Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Shokz Openrun Pro kemik iletimli Bluetooth kulaklık, patentli 9. Nesil kemikten iletim teknolojisi ve Turbo Pitch 2.0 teknolojilerini kullanıyor. Önceki modellere göre %20 daha küçük boyutta olan kulaklık modeli hafifliğiyle öne çıkıyor. 10 saatlik müzik ve arama pil ömrü bulunan cihaz, net ve güçlü ses seviyesi ve daha güçlü bas özelliğiyle dikkat çekiyor. 1.5 saate kadar pil ömrü için ise 10 dakikalık hızlı şarj özelliği sunuyor. IP55 suya dayanıklılık sertifikası bulunan ürün yüzme aktiviteleri dışında su sıçramalarına ya da tere karşı dayanıklılık sağlıyor.
Açık tasarımlı boyun bantlı Bluetooth kulaklık kulak deliği açıkta kalacak şekilde kullanılıyor. Kemikten iletim yaptığından dış ortamla ilişkiniz kesilmiyor. Kemikten iletim kulaklık aracılığıyla gelen sesi dışarıya da vermiyor.

Shokz Openrun Pro Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Teknik Özellikleri

Bluetooth 5.2 teknolojisine sahip ürün 10 metreye kadar güvenli ve sağlıklı bağlantı sunuyor. Nem algılama uyarısı bulunan kemikten iletim kulaklığı, telefon sesi tamamen kapalı olsa bile kemikten ses iletimi yaptığından kullanıcıya uyarıda bulunuyor. OpenRun Pro Bluetooth kemikten iletim kulaklığı, iOS ve Android ile uyumlu olarak çalışıyor. PC ve Mac bilgisayarlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor.

Kemikten İletim Teknolojisi Nedir?

Doğadaki sesler basınç dalgası şeklinde ilerliyor. Ses dalgası insan kulağına çarptığı zaman titremeye sebep oluyor. Koklea adı verilen kulak salyangozu bu titreşimleri anlamlı hale getirerek beyne gönderiyor ve böylelikle duyma gerçekleşiyor. Kemikten iletim teknolojisi ise sesin hava yoluyla aktarılması yerine kemik yoluyla aktarılmasını ifade ediyor. Openrun kulaklık kemik iletim teknolojisi aracılığıyla dış ortamdan gelen sesi iç kulağa titreşimler göndererek iletiyor. Böylelikle kulak zarı çevredeki sesleri duymaya devam ediyor. Aynı zamanda telefon görüşmesi sırasında karşı taraftan gelen sesi ya da müzik dinlediğinizde müziğin sesini duymaya devam edebiliyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Başkaları müziği duyabiliyor mu?

Hayır. OpenRun Pro, kemik iletim teknolojisi aracılığıyla iç kulağınıza titreşimler gönderir ve ses sızıntısını azaltmak için LeakSlayer teknolojisini kullanarak kulaklarınızı çevrenize açık bırakırken yine de özel bir dinleme deneyimi sağlar.

9. nesil kemik iletim teknolojisi en iyi ses kalitesini nasıl sağlar?

OpenRun Pro, 9. nesil kemik iletimi (Shokz TurboPitch) teknolojimizi benimser. Dahili CoreCushion düşük frekans geliştirme birimi ile müziğinizdeki bas daha derine ve daha zengin hale gelirken aynı zamanda aramalar sırasında insan sesini daha yumuşak ve daha doğal hale getirir.

OpenRun Pro farklı boyutlarda geliyor mu?

Hayır, OpenRun Pro tek bir standart boyutta gelir.

OpenRun Pro su geçirmez mi?

OpenRun Pro, IP55 suya dayanıklılık derecesine sahiptir ve bu da onu orta derecede ter, yağmur ve toza maruz kalmaya dayanacak kadar dayanıklı kılar.

OpenRun Pro gürültü önleyici mikrofona sahip mi?

OpenRun Pro, iki adet çift gürültü önleyici mikrofona sahiptir. Bu, ortamın gürültü seviyesinden bağımsız olarak net, yüksek kaliteli aramalara izin verir.

OpenRun Pro’nun ortalama pil ömrü ne kadar?

OpenRun Pro, tam dolu bir pille maksimum ses seviyesinde 4 saat ve standart ses seviyesinde 10 saat sunar. 10 dakikalık Hızlı Şarj, 1,5 saate kadar pil ömrü sağlar.

OpenRun Pro hangi cihazlarla uyumlu?

OpenRun Pro, iPhone, Android, PC ve Mac dahil olmak üzere çoğu Bluetooth cihazıyla uyumludur.

OpenRun Pro’yu şarj etmek için diğer ürünlerin şarj kabloları kullanılabilir mi?

Evet, ancak Hızlı Şarj özelliği için yalnızca OpenRun ve OpenComm şarj kabloları tasarlanmıştır.