OpenMove
openmove beyaz
OpenMove
OpenMove
OpenMove
OpenMove

SHOKZ OPENMOVE

5.490 

OpenMove çok yönlülük göz önünde bulundurularak oluşturuldu ve günlük kullanım için tasarlandı, size sınıfının en iyisi kemik iletim teknolojisini, imzamız olan açık kulak tasarımımızı ve uygun maliyetli bir fiyata rahat, güvenli dinlemeyi sunuyor.

  • 7. Nesil Kemik İletim Teknolojisi
  • Hafif (29g)
  • IP55 Suya Dayanıklı
  • 6 Saatlik Pil Ömrü
SKU: OPENMOVE Kategoriler:
Temizle
icons8 shipping 64

Ücretsiz kargo

Sürat veya MNG Kargo ile 1-2 gün içerisinde
güvenli teslimat

icons8 heart 64

Mutluluk garantili

Test edildi ve onaylandı

icons8 debit card 64

3 taksit 0 faiz

Taksit fırsatlarından yararlanın

openmovee

Açık Kulak Tasarımı

Kulaklarınızı kapatan diğer kulaklıkların aksine, OpenMove güvenli bağlantılı bir dinleme deneyimi için ve çevrenin tam farkındalığı için kulaklarınızı tamamen açık bırakır.

Kulaklarınızı kapatan diğer kulaklıkların aksine, bizimki güvenli ve bağlantılı bir dinleme deneyimi için çevrenin tam farkındalığı için kulaklarınızı tamamen açık bırakır.

Daha Fazla Değer

Daha Fazla Değer, Daha Az Harcama

Sporculardan ilham alındı, herkes için tasarlandı. OpenMove'un ileri teknolojisi, her yaşam tarzına ve bütçeye uyacak uygun maliyetli bir fiyata gelir.

Sporculardan ilham alındı, herkes için tasarlandı. OpenMove'un ileri teknolojisi, her yaşam tarzına ve bütçeye uyacak uygun maliyetli bir fiyata gelir.

openmove

Mükemmel Ses Kalitesi

Patentli 7. nesil kemik iletimi ve PremiumPitch 2.0 ile güçlendirilen OpenMove kulak kancasının benzersiz yapısı, dönüştürücünün hassas ses, dengeli ses, optimum ses ve zengin bas sunma becerisini tamamlar.

Patentli 7. nesil kemik iletimi ve PremiumPitch 2.0 ile güçlendirilen OpenMove kulak kancasının benzersiz yapısı, dönüştürücünün hassas ve dengeli ses, optimum ses ve zengin bas sunma becerisini tamamlar.

Su Geçirmez

Su Geçirmez

Yağmur, kar, ter ve toz, yollarına attığınız tüm unsurları kucaklamak için tasarlanmış bu IP55 dereceli kulaklıklarla eşleşemez.

Yağmur, kar, ter ve toz, yollarına attığınız her öğeyi kucaklamak için tasarlanmış bu IP55 dereceli kulaklıklarla eşleşemez.

Hafif Ve Rahat

Hafif Ve Rahat

Kulaklarınızın içinde veya üzerinde hiçbir şey olmadan, açık, hafif (29g) tasarımımız gün boyu rahatlık sağlar.

Kulaklarınızın içinde veya üzerinde hiçbir şey olmadan, açık, hafif (29g) tasarımımız gün boyu rahatlık sağlar.

Güvenli Uyum

Güvenli Uyum

Kullanım sırasında hareket eden ve düşen geleneksel kulaklıkların aksine, titanyum bandımız sıkı ve güvenli bir uyum sağlar.

Kullanım sırasında hareket eden ve düşen geleneksel kulaklıkların aksine, titanyum bandımız sıkı ve güvenli bir uyum sağlar.

6 Saat Müzik Ve Çağrı

6 Saat Müzik Ve Çağrı

Tek şarjla 6 saatlik pil ömrü ve çift gürültü önleyici mikrofonla, her yerde, her zaman kristal netliğinde ses ve aramaların keyfini çıkarabilirsiniz.

Tek bir şarjla 6 saatlik pil ömrü ve çift gürültü önleyici mikrofonla, kristal netliğinde sesin ve her yerde, her zaman aramaların keyfini çıkarabilirsiniz.

Kutuda Ne Var

Kutuda Ne Var

OpenMove Kulaklık, Taşıma Çantası ve USB-C Şarj Kablosu

OpenMove Kulaklık, Taşıma Çantası ve USB-C Şarj Kablosu

DAHA FAZLA FAYDA

Bluethoot

Bluetooth 5.1

33 ft (10m)'ye kadar güvenilir bağlantı

Titreşim

PremiumPitch 2.0 Stereo Ses

Her seferinde birinci sınıf bir ses deneyimi

Ayarlar

2 EQ Ayarları

Özelleştirilebilir dinleme için insan sesi modu ve standart mod

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Openmove kulaklık modeli, gücünü kemikten iletim teknolojisinden alıyor. Kulağınızda bir kulaklık olmadan yalnızca kemikten iletim teknolojisinin gücüyle dış ortam seslerini de birlikte duyarak telefonda konuşabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Kulak içi ya da kulak üstü kulaklıkların aksine kulağı yormayan bir yapısı bulunan Openmove kulaklık, kulaklık anlayışınızı değiştirmeye geliyor. Daha önce Aftershokz olarak tanınan Shokz markalı ürün artık yeni ambalaj, hızlı şarj özelliği ve yeni bir adla kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth kulaklık modeli, patentli 7. Nesil kemikten iletimi ve Bluetooth 5.1 teknolojilerini kullanıyor. Yalnızca 29 g hafifliğiyle öne çıkan ürün, 6 saatlik pil ömrü, net ve güçlü ses seviyesi ve zengin bas özelliğiyle dikkat çekiyor. 1.5 saate kadar pil ömrü için ise 10 dakikalık hızlı şarj özelliği sunuyor. IP55 suya dayanıklılık sertifikası bulunan ürün yüzme aktiviteleri dışında su sıçramalarına ya da tere karşı dayanıklılık sağlıyor.
Açık tasarımlı boyun bantlı Bluetooth kulaklık kulak deliği açıkta kalacak şekilde kullanılıyor. Kemikten iletim yaptığından dış ortamla ilişkiniz kesilmiyor. Kemikten iletim kulaklık aracılığıyla gelen sesi dışarıya da vermiyor.

Shokz Openmove Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Teknik Özellikleri

Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip ürün 10 metreye kadar güvenli ve sağlıklı bağlantı sunuyor. Nem algılama uyarısı bulunan kemikten iletim kulaklığı, telefon sesi tamamen kapalı olsa bile kemikten ses iletimi yaptığından kullanıcıya uyarıda bulunuyor. Openmove Bluetooth kemikten iletim kulaklığı, iOS ve Android ile uyumlu olarak çalışıyor. PC ve Mac bilgisayarlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Üründe iki adet gürültü önleyici mikrofon bulunuyor.

Kemikten İletim Teknolojisi Nedir?

Doğadaki sesler basınç dalgası şeklinde ilerliyor. Ses dalgası insan kulağına çarptığı zaman titremeye sebep oluyor. Koklea adı verilen kulak salyangozu bu titreşimleri anlamlı hale getirerek beyne gönderiyor ve böylelikle duyma gerçekleşiyor. Kemikten iletim teknolojisi ise sesin hava yoluyla aktarılması yerine kemik yoluyla aktarılmasını ifade ediyor. Openmove kulaklık kemik iletim teknolojisi aracılığıyla dış ortamdan gelen sesi iç kulağa titreşimler göndererek iletiyor. Böylelikle kulak zarı çevredeki sesleri duymaya devam ediyor. Aynı zamanda telefon görüşmesi sırasında karşı taraftan gelen sesi ya da müzik dinlediğinizde müziğin sesini duymaya devam edebiliyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Başkaları müziği duyabiliyor mu?

Hayır, OpenMove kemik iletim teknolojisi aracılığıyla iç kulağınıza titreşimler gönderir. Kulak zarlarınızı çevrenize açık bırakarak geleneksel hava iletim teknolojisine bir alternatif olsa da, yine de özel bir dinleme deneyimi sağlar.

OpenMove su geçirmez mi?

OpenMove, suya dayanıklı olduğu ancak su geçirmez olmadığı anlamına gelen IP55 su geçirmezlik derecesine sahiptir. Yağmurda ve yoğun antrenmanlarda kullanılabilir.

OpenMove birden fazla boyutta mı geliyor?

OpenMove tek beden herkese uyar.

OpenMove’un bluetooth sürümü nedir?

OpenMove, Bluetooth v5.1’e sahiptir.

OpenMove, Iphone ve android ile uyumlu mu?

Evet, OpenMove iPhone ve Android telefonlarla uyumludur.

OpenMove, PC ve Mac ile uyumlu mu?

Evet, OpenMove, Bluetooth özelliklerine sahip PC ve Mac bilgisayarlarla uyumludur.

OpenMove çağrı almak için kullanılabilir mi?

Evet, OpenMove’da telefon görüşmeleri için iki adet gürültü önleyici mikrofon bulunur.

OpenMove bir garanti ile geliyor mu?

Evet, OpenMove, üretici kusurlarını kapsayan iki yıllık bir garantiyle gelir. Garanti, ürünün yanlış kullanımını, kaybolmasını veya çalınmasını kapsamaz.