siyah
kırmızı
OpenRun
OpenRun
OpenRun
OpenRun

SHOKZ OPENRUN

8.490 

Eskiden Aeropex olarak bilinen en çok satan kablosuz spor kulaklığımız artık yeni ambalaj, hızlı şarj özelliği ve yeni bir adla geliyor. OpenRun, bugüne kadarki en hafif kulaklığımızdır ve olağanüstü ses, uzun ömürlü pil ve herhangi bir antrenmanın üstesinden gelirken sizi uyanık ve motive tutmak için Hızlı Şarj ile tasarlanmıştır.

  • 8. Nesil Kemik İletim Teknolojisi
  • IP67 Su Geçirmez (Yüzmek için değil)
  • Hafif + Rahat
  • 8 Saatlik Pil Ömrü + Hızlı Şarj

Ölçü Rehberi

SKU: OPENRUN Kategoriler:
Temizle
icons8 shipping 64

Ücretsiz kargo

Sürat veya MNG Kargo ile 1-2 gün içerisinde
güvenli teslimat

icons8 heart 64

Mutluluk garantili

Test edildi ve onaylandı

icons8 debit card 64

3 taksit 0 faiz

Taksit fırsatlarından yararlanın

Openrun Ile Koşan Erkek

AÇIK KULAK KONFORU

En iyi uyum için önceki modellere göre %20 daha küçük boyuta sahibiz, açık kulaklı tasarımımızla gün boyu rahatlık sunmaya devam ediyoruz. OpenRun Pro ile antrenman hedeflerinizi gerçekleştirirken trafikten, yayalardan, bisikletlilerden ve daha fazlasından haberdar olun.

Openrun Su Geçirmez

IP67 Su Geçirmez

IP67 derecesi, yoğun antrenmanları ve aşırı hava koşullarını karşılamak için bunları tamamen terletir ve su geçirmez hale getirir. Nem algılama uyarısı güvenli şarj sağlar. Yüzmek için tasarlanmamıştır.

Olağanüstü Ses Kalitesi

Patentli 8. nesil kemik iletimi, Bluetooth 5.1 ve PremiumPitch™ 2.0+ ile güçlendirilen OpenRun, net ses, güçlü ses seviyesi ve zengin bir bas sunar.

Openrun Teknolojisi
Openrun Yan Erkek

Hafif Güvenli Uyum

Yeni favori antrenman partnerinizle tanışın. Sporcular için tasarlanan kablosuz kulaklıklarımız, sizi motive ederken ve çevrenizden haberdar olurken tüm gün dinleme için yerinde kalır.

8 Saatlik Pil Ömrü Hızlı Şarj

8 saatlik pil ömrü ve oynat, atla, duraklat ve parçayı geri al gibi kolay komutlarla gün boyu müzik, arama, sesli kitap ve podcast'lerin keyfini çıkarabilirsiniz. OpenRun ayrıca 1,5 saate kadar pil ömrü için 10 dakikalık Hızlı Şarj özelliğine sahiptir.*

Openrun
Openrun Kutu Içeriği

Kutuda Ne Var

OpenRun Kulaklıklar
Taşıma Çantası
Manyetik Şarj Kablosu

Bluethoot

Bluetooth 5.1

33 ft (10m)'ye kadar güvenilir bağlantı

Titreşim

PremiumPitch 2.0+

Güçlü bas ve daha yüksek ses seviyesi

Nem algılama uyarısı

Nem algılama uyarısı

Güvenli şarj ve kolay bakım

Shokz Openrun Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık

Shokz Openrun Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Kemikten iletim teknolojisini kullanan Shokz marka Openrun kulaklık modeli, Aeropex Kemik İletimli Bluetooth kulaklık modelinin üst modeli olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Shokz markasının bugüne kadarki en hafif kulaklığı olan Openrun, gücünü kemikten iletim teknolojisinden alıyor.

Shokz Openrun Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Shokz Openrun kemik iletimli Bluetooth kulaklık, patentli 8. Nesil kemikten iletimi ve Premium Pitch 2.0 teknolojilerini kullanıyor. Hafifliğiyle öne çıkan ürün, 8 saatlik pil ömrü, net ve güçlü ses seviyesi ve zengin bas özelliğiyle dikkat çekiyor. 1.5 saate kadar pil ömrü için ise 10 dakikalık hızlı şarj özelliği sunuyor. IP67 suya dayanıklılık sertifikası bulunan ürün yüzme aktiviteleri dışında su sıçramalarına ya da tere karşı dayanıklılık sağlıyor.
Açık tasarımlı boyun bantlı Bluetooth kulaklık kulak deliği açıkta kalacak şekilde kullanılıyor. Kemikten iletim yaptığından dış ortamla ilişkiniz kesilmiyor. Kemikten iletim kulaklık aracılığıyla gelen sesi dışarıya da vermiyor.

Shokz Openrun Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Teknik Özellikleri

Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip ürün 10 metreye kadar güvenli ve sağlıklı bağlantı sunuyor. Nem algılama uyarısı bulunan kemikten iletim kulaklığı, telefon sesi tamamen kapalı olsa bile kemikten ses iletimi yaptığından kullanıcıya uyarıda bulunuyor. OpenRun Bluetooth kemikten iletim kulaklığı, iOS ve Android ile uyumlu olarak çalışıyor. PC ve Mac bilgisayarlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor.

Kemikten İletim Teknolojisi Nedir?

Doğadaki sesler basınç dalgası şeklinde ilerliyor. Ses dalgası insan kulağına çarptığı zaman titremeye sebep oluyor. Koklea adı verilen kulak salyangozu bu titreşimleri anlamlı hale getirerek beyne gönderiyor ve böylelikle duyma gerçekleşiyor. Kemikten iletim teknolojisi ise sesin hava yoluyla aktarılması yerine kemik yoluyla aktarılmasını ifade ediyor. Openrun kulaklık kemik iletim teknolojisi aracılığıyla dış ortamdan gelen sesi iç kulağa titreşimler göndererek iletiyor. Böylelikle kulak zarı çevredeki sesleri duymaya devam ediyor. Aynı zamanda telefon görüşmesi sırasında karşı taraftan gelen sesi ya da müzik dinlediğinizde müziğin sesini duymaya devam edebiliyorsunuz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Aeropex ile OpenRun arasındaki fark nedir?

Eskiden Aeropex olarak bilinen spor kulaklığımız OpenRun, şimdi yeni ambalaj, hızlı şarj özelliği ve yeni bir adla geliyor. Aeropex ve OpenRun arasındaki temel iki fark, OpenRun’un Bluetooth 5.1’e sahip olması, Aeropex’in Bluetooth 5.0’a sahip olması ve OpenRun’un Aeropex’in sahip olmadığı bir Hızlı Şarj özelliği ile yükseltilmiş olmasıdır.

Başkaları müziği duyabiliyor mu?

Hayır, OpenRun kemik iletim teknolojisi aracılığıyla iç kulağınıza titreşimler gönderir. Kulak zarlarınızı çevrenize açık bırakarak geleneksel hava iletim teknolojisine bir alternatif olsa da, yine de özel bir dinleme deneyimi sağlar.

Açık halde su geçirmez mi?

Evet, OpenRun IP67 su geçirmezlik derecesine sahiptir; ancak su altında yüzmek için önerilmez.

OpenRun çoklu boyutlara sahip mi?

Evet, OpenRun iki boyutta mevcuttur: Standart ve Mini. Boyutlandırma hakkında daha fazla bilgi için lütfen boyutlandırma aracımıza bakın.

OpenRun mini siyah dışında herhangi bir renkte var mı?

Hayır, OpenRun Mini şu anda yalnızca ‘Siyah’ olarak mevcuttur.

OpenRun’un bluetooth versiyonu nedir?

OpenRun, Bluetooth v5.1’e sahiptir.

OpenRun, Iphone ve android ile uyumlu mu?

Evet, OpenRun iPhone ve Android ile uyumludur.

OpenRun, PC ve Mac ile uyumlu mu?

Evet, OpenRun, Bluetooth özelliklerine sahip PC ve Mac bilgisayarlarla uyumludur.