TİTANYUM ÜRETİMİ DURDURULDU: BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

TİTANYUM ÜRETİMİ DURDURULDU: BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

TİTANYUM ÜRETİMİ DURDURULDU: BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Shokz markası birçok nedenden dolayı benzersizdir. İmzalı açık kulak tasarımımıza ve patentli kemik iletim teknolojimize ek olarak, en sevilen ürünlerimizden bazıları, olasılıkları yeniden tanımlama misyonumuzu gerçeğe dönüştürüyor. En çok satan kablosuz kulaklıklarımızdan biri olan Shokz Titanium, hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olan ürünlerden biridir. Popüler açık kulaklı kulaklıklar artık üretilmiyor olsa da, başarılarını uygun bir uğurlama ile kutluyoruz. Titanium’a neden veda ettiğimizle ilgili bazı SSS’ler için okumaya devam edin ve sırada ne olduğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

SORU: Shokz Titanium’u durdurma kararına ne ilham verdi?

CEVAP: Shokz’da, geliştirilmiş kemik iletim teknolojisi, yenilikçi tasarım ve performans unsurlarının yardımıyla en iyi ürünlerimizi daha da iyi hale getirmeye kararlıyız. Shokz Titanium, küresel bir kitleye açık kulak dinlemenin gücünü tanıtmaya yardımcı olurken aynı zamanda geleneksel kulak içi kulaklıklara uygun maliyetli bir alternatif sağladı.

Titanium’un artık Shokz markasının imzası haline gelen özellikler içermesine rağmen, birçok kişi tarafından sevilen bir ürünü geliştirmenin yeni yollarını da keşfettik. Sonuç olarak, OpenMove, Titanium’u andıran tanıdık özellikler ve yükseltme için adil bir durum oluşturan birkaç ekleme ile oluşturuldu.

SORU: Titanium kulaklığım hala garanti talepleri için uygun mu?

CEVAP: Evet! Müşteri hizmetleri ekibimiz, gelecekteki garanti talepleri için ayrılmış sınırlı sayıda Titanium kulaklığa sahiptir. Ancak, değiştirdiğiniz ürünün renginin orijinal kulaklığınızın rengiyle aynı olacağını garanti edemeyiz. Yedekler için envanterimizde Titanium kalmadığında, daha önce Titanium’a sahip olan müşteriler OpenMove’a ücretsiz yükseltme alacaklar!

SORU: Şimdi satın almak için Shokz Titanium kemik iletimli kulaklıkları nerede bulabilirim?

CEVAP: Titanium’un Shokz web sitesinde artık satılmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Durdurulan ürün artık online mağazamızda mevcut olmasa da, popüler kulaklık modelini taşıyan birkaç perakendeci hala var.

SORU: Titanium’a en çok benzeyen başka hangi Shokz kulaklıkları önerirsiniz?

CEVAP: Dayanıklı kısmi titanyum çerçevenin ve Shokz Titanium’un satın alınabilirliğinin uzun süredir hayranıysanız, kesinlikle OpenMove’u seveceksiniz. En yeni Shokz kablosuz kulaklık modeli, Titanium ile aynı açık kulak konforunu, 6 saatlik pil ömrünü ve IP55 dayanıklılığını, ancak 3 EQ ayarı, yeniden tasarlanmış çok işlevli bir düğme ve 7. nesil kemik iletim teknolojisi gibi yeni özelliklerle sunar. Bize güvenin, aradığınız seviye bu.

Bu gönderiyi paylaş