SHOKZ KULAKLIKLARDA YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER

SHOKZ KULAKLIKLARDA YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER

SHOKZ KULAKLIKLARDA YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER

Uygun bakım ile Shokz kemik iletimli kulaklıklar uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Shokz’unuzla yapabileceğiniz her şeyi ve tavsiye etmeyeceğimiz birkaç şeyi paylaşıyoruz.

YAPIN:

Yağmurlu bir dış mekan koşusunda kulaklıklarınızı alın. IP55 suya dayanıklılık ve IP67/IP68 su geçirmezlik derecelerimiz, kulaklıklarımızın antrenmanlar için koşullara sınırsız dayanmasını sağlar. Bunları kuru bir bezle sildiğinizden emin olun ve şarj etmeden önce kurumasını bekleyin; yağmur veya ter, kulaklıklarınızın prize takılıyken arızalanmasına neden olabilir.

Kelimenin her anlamıyla mesafeye gidin. 6 saat ve 8 saat kesintisiz pil ömrüne sahip Shokz kulaklıklar, bir kabloya ulaşma endişesi olmadan tüm gün kullanım için şarj edilir.

Kulaklıklarınızı temiz tutun! Güneş kremi sürdükten sonra veya şarj etmeden önce terli bir egzersiz yaptıktan sonra kulaklığınızı silin. Bu, Shokz’unuzun iç mekaniğini ve dışını uçtan uca tutar ve pilin boşalması sorunlarını önler.

Kulaklıklarınızı bir sürücüye götürün. İlk önce eyaletinizdeki kanunları sürerken kulaklıklara başvurduğunuzdan emin olun, ancak ABD’nin birçok yerinde Shokz’un açık kulak yapısı nedeniyle sürüş sırasında kullanılması güvenli kabul edilir. Aramaları cevaplamak ve sesinizi dinlemek için Shokz’unuzu ve birlikte verilen mikrofonu kullanın!

YAPMAYIN:

Saunada Shokz’unuzu giymeyin. Kulaklıklarımız ter geçirmez koruma ile güçlendirilmiş olsa da, yüksek sauna sıcaklıkları kulaklık donanımınızı bir arada tutan yapıştırıcıyı etkileyebilir veya pil ömrünü kalıcı olarak etkileyebilir.

Kulaklığınızı suya batırmayın. Sahibi siz değilseniz özellikle su sporlarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan kulaklıklarla yüzmenizi veya Shokz kulaklığınızı suya batırmanızı önermiyoruz.

Kulaklıklarınızı gece boyunca şarjda bırakmayın. Kulaklığınızı tam dolu pille şarj ederken, yalnızca önerilen 1-2 saat boyunca şarjda bıraktığınızdan emin olun (kesin süre için kullanım kılavuzunuza bakın). Gece boyunca şarjda bırakmak tehlikeli bir durum yaratabilir veya kulaklığınızın kısa devre yapmasına neden olabilir.

Hızlı bir şarj cihazı kullanarak kulaklığınızı şarj etmeyin. 5V ve 1A’i aşmayan çıkışı olan bir USB bağlantı noktasına takılı sağlanan şarj kablosunu kullanmanızı öneririz. Hızlı şarj istasyonu veya cep telefonu şarj cihazı, kulaklığınızın piline zarar verebilir.

Bu gönderiyi paylaş