OPENCOMM İLE TANIŞIN

OPENCOMM İLE TANIŞIN

OPENCOMM İLE TANIŞIN

İş yerinde yeni bir güvenlik ve bağlantı düzeyinin kilidini açmak artık her zamankinden daha kolay. Açık İletişim, Shokz’un ilk Kemik İletimli Stereo Bluetooth Kulaklığı. Patentli 7. nesil kemik iletim teknolojisi ile tasarlanan OpenComm, yüksek kaliteli iletişim sağlar ve masanızda, yolda veya hareket halindeyken ofiste bağlantıda kalmanıza yardımcı olur. Aşağıdaki yeni açık kulaklı kulaklık hakkında daha fazla bilgi edinin!

OpenComm’un Arkasındaki Hikaye:

OpenComm, ofislerde, çağrı merkezlerinde, iş sitelerinde veya yolda çalışan kulaklık kullanıcılarının ihtiyaçlarından ilham aldı. Çoğu zaman, bu kullanıcıların her gün uzun saatler boyunca modası geçmiş ve rahatsız edici kulak üstü kulaklıklar takmaları gerekir ve bunu düzeltmeyi kendimize görev edindik. OpenComm bu soruna devrim niteliğinde bir çözüm sunuyor. Özellikle iletişim için tasarlanmış ilk Shokz ürünüdür ve kullanıcıyı iş yeri ortamına bağlı tutarken açık kulak farkındalığı, rahatlık ve kristal netliğinde aramalar sunar.

“OpenComm” adı, profesyonellere işyerinde bağlantı kurma ve çevrelerinin farkında olma yeteneği verme ve aynı zamanda meslektaşları, müşteriler veya aile üyeleri ile iletişim halinde kalmalarını sağlama misyonumuzdan ilham almıştır.

Benzersiz OpenComm Özellikleri:
Gürültü Önleyici Boom Mikrofon

Ayarlanabilir bir DSP gürültü önleyici bom mikrofonu, araba kullanırken trafikten evden çalışırken aile sohbetlerine kadar her ortamda veya gürültü seviyesinde net iletişim için arka plan gürültüsünü ortadan kaldırır.

16 Saat Konuşma Süresi

Tüm gün iletişim için tek bir şarjla 16 saate kadar konuşma süresi veya 8 saate kadar sürekli dinleme süresi ile güçlendirilmiştir. Konferans görüşmeleri arasında zaman sıkıntısı mı var ve şarjınız yoksa azalıyor mu? 5 dakikalık hızlı şarj, size 2 saate kadar konuşma süresi sağlar.

NFC Eşleştirmeli Bluetooth 5.0

NFC (Yakın Alan İletişimi), OpenComm kulaklığınızı uyumlu bir cihazla zahmetsizce senkronize etmenizi sağlar. NFC eşleştirme, giderek artan sayıda Android kullanıcısı için, neredeyse eller serbest kalırken cihazlarını kulaklıklarıyla eşleştirmeyi kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

İmza Shokz Özellikleri:
Açık Kulak Konforu

Kulaklarınızın içinde veya üzerinde hiçbir şey olmadan, özel açık kulak tasarımımız gün boyu konfor ve çevrenize bağlı kalma bilinci sunar, böylece en önemli şeye odaklanabilirsiniz.

Çok İşlevli Düğme

Tescilli Shokz çok işlevli düğmemiz, yalnızca bir düğmeye dokunarak çalma, duraklatma, atlama, sesli asistanı etkinleştirme ve aramaları yanıtlama için kolay kontroller sunarak, çalışırken hızlı ve güvenli erişime olanak tanır. Kablosuz tasarımımızla eşleştirilen OpenComm, farkındalıktan ödün vermeden üretkenliğin verimliliği karşılamasını sağlar.

Bu gönderiyi paylaş