NEDEN AÇIK KULAĞI SEÇMELİSİNİZ?

NEDEN AÇIK KULAĞI SEÇMELİSİNİZ?

NEDEN AÇIK KULAĞI SEÇMELİSİNİZ?

Shokz Okulu’nun başka bir oturumuna tekrar hoş geldiniz! Bu sefer, Shokz’u 2011’den beri kemik iletimli ses ürünlerinin en iyi yaratıcısı haline getirmeye yardımcı olan özgün tasarıma daha yakından bakıyoruz.

Açık Kulak Nedir?

Yenilikçi ses ürünleri yaratmanın anahtarı, güçlü bir tasarım temeli ile başlıyor. Her Shokz ürününün merkezinde, tescilli kemik iletim teknolojisi bulunur. Bu mükemmel bilim, kullanıcının yalnızca sesin keyfini çıkarmasına değil, aynı zamanda gelişmiş farkındalık ve güvenlik için çevrelerindeki dünyayla bağlantıda kalmasına da olanak tanır.

Shokz açık kulak tasarımı, kulakları tam anlamıyla açık ve geleneksel kulak içi ve kulak üstü kulaklıklarla (Apple AirPods veya Bose Sport Open Earbuds gibi) en yaygın olarak kullanılan kulakiçi kulaklıklar tarafından engellenmeden dinleyiciye zengin bir dinleme deneyimi sağlamaya yardımcı olur.

Neden Açık Kulaklı Kulaklıkları Seçmelisiniz:
Emniyet

Shokz ses ürünleri söz konusu olduğunda, güvenlik her zaman önce gelir! Aslında, Shokz’un mümkün kıldığı gelişmiş güvenlik avantajı, ürünlerimizi bu kadar yenilikçi ve tüketiciler arasında açık kulak alanında en güvenilir kılan ana özelliklerden biridir.

Kulak içi kulaklıklar, gürültü önleyici bir deneyim sunmak için kulak kanalını tıkarken, Shokz’un imzası niteliğindeki açık kulak tasarımı, kullanıcıyı daha güvenli bir yolculuk için çevrelerinden ve karşıdan gelen trafik, vahşi yaşam ve yayalar gibi olası tehlikelerden haberdar eder. ve durumsal olarak daha bilinçli dinleme deneyimi sağlar.

Hijyen

Shokz açık kulak kemik iletimli kulaklıkların en sevilen özelliklerinden biri, kulağınıza sıkışan rahatsız edici, genellikle ağrılı ve terli kulak içi kulaklıkların geçmişte kalmasıdır. Açık kulak tasarımımız sayesinde, geçmişte kulak enfeksiyonu veya kulak hassasiyeti olan kullanıcılar, bir çift Shokz giydiklerinde rahatlıkta önemli bir gelişme gördüler.

Kulak içi kulaklıkların ve kulak üstü kulaklıkların oluşturduğu fiziksel engel Shokz kulaklıklarla tamamen ortadan kalkıyor. İyileştirilmiş konfor kalitesine ek olarak, Shokz’un temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi de kolaydır; Sert bir antrenmandan sonra bunları yumuşak, kuru bir bezle silin.

Konfor ve Kararlılık

Hafif, ve imzamız olan açık kulak tasarımımız sayesinde Shokz o kadar rahattır ki onları taktığınızı neredeyse hiç fark etmezsiniz. Aşınmayla sıçrayan, değişen veya sürekli düşen kulak içi/kulak üstü kulaklıkların aksine, saran esneklik, yüksek etkili veya düşük etkili her türlü aktivite için uygun, rahat ve güvenli bir uyum sağlar.

Shokz’unuzu giyin ve koşuya, yüzmeye gidin, hatta endişesiz bir şekilde birkaç çarka vurun. Açık kulak tasarımı sayesinde, Shokz baştan sona yanınızda kalacak.

Bağ

Be Open sloganını hafife almıyoruz ve açık kulaklı kemik iletim ürünlerimiz bunun kanıtıdır. Shokz ile koşu arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, ailenizle veya çevrenizle bağlantıda kalmak daha kolay. Kullanıcının yalnızca müziğini duymasına ve konuşmaların sesini ve ortam gürültüsünü engellemesine izin veren geleneksel hava iletimli kulaklıkların aksine, Shokz, çevrenizdeki dünyayla bağlantınızı sürdürürken sesinizin keyfini çıkarmanızı sağlar, böylece hiçbir anı kaçırmazsınız.

Bu gönderiyi paylaş