ESKİ KULAKLIKLARINIZI NASIL GÜVENLE ATABİLİRSİNİZ?

ESKİ KULAKLIKLARINIZI NASIL GÜVENLE ATABİLİRSİNİZ?

ESKİ KULAKLIKLARINIZI NASIL GÜVENLE ATABİLİRSİNİZ?

En sevdiğiniz aile üyeniz veya arkadaşınız bu yıl size yeni bir Shokz çifti hediye etti mi? Seni şanslı! Şimdi geriye tek bir soru kalıyor; Eski Shokz kulaklığınızla ne yaparsınız? Çok sevdiğiniz kulaklıklarınızı nasıl güvenli ve sorumlu bir şekilde atacağınıza ilişkin ipuçlarımız için okumaya devam edin.

Yeniden Hediye

Eski çiftiniz hala harika durumda mı? Size sürekli Shokz’unuzu soran bir sevdiğiniz var mı? Hayatında çokça evden çalışan ya da gece koşularına çıkan biri var mı? Onları nazikçe kullanılan bir Shokz çiftiyle şaşırtın ve sevindirin! Shokz kullanım kılavuzunuzu kullanarak kulaklığınızı sıfırlayın, temiz ve dezenfekte ettikten sonra bunları birlikte verilen taşıma çantasına koyun ve işte! Mükemmel bir çevre dostu hediyeniz var.

Bağış yapmak

Yerel bir hayır kurumuna bağış yapmak her zaman başka bir harika seçenektir. Eski Shokz’unuzu ihtiyacı olan birine iletebilecek sivil toplum kuruluşlarına ulaşabilirsiniz.

Geri dönüşüm

Shokz, eski kulaklıklarınızı yeniden hediye etmek veya bağışlamak istemiyorsanız veya yapamıyorsanız, ülkenin büyük ve güvenilir pil geri dönüşüm programlarından birinde geri dönüştürmenizi öneririz.

Bu gönderiyi paylaş